29/5/12 - Těžké dny..

29. května 2012 v 19:49 | Brave Tangerine |  Deníček
Pro dnešek přináším ještě jeden článek a tentokrát absolutně bezvýznamný a bez pointy. Takže vás, které nebaví číst takové ty deníčkové zápisky, kde se autorka vypisuje z toho, co jí s prominutím sere a žere upozorňuji, že tohle je přesně jeden z těch článků, proto pokud nejste zvědaví na moje trable, celý článek nerozklikávejte a ani nečtěte dál..

Dnes vás chci seznámit s nynější situací v mé už nenáviděné třídě. Původně jsem vás těmito blbostmi nechtěla zatěžovat, ale od čeho mám blog? Přece od toho abych se tu vypisovala ze svých zážitků, ale i starostí. A tohle nechci nikomu říct, z tohohle se chci vypsat tady na blogu, o kterém ví jediná osoba z mého okolí - Lenička..


Před pár dny jsme s panem učitelem jako celá třída zase řešili školní výlet, ještě jsme se totiž nedokázali dohodnout. A jedna slečna (budeme jí říkat M.) řekla, že nechce jet na Human Body do Prahy, že jí na to rodiče 550 kč nedají, tak začala shánět jiný výlet a to konkrétně do městečka kousek od našeho bydliště, zeptala se ve třídě, většina tak nějak souhlasila. M. určila jen 2 volné termíny, ale ONI se dohodli na tom prvním (6. - 10. 6.) a já spolu ještě s dvěma lidmi řekla, že nemůžeme, protože máme soustředění s dramatickým kroužkem a pan učitel taky nemohl, protože jede někam pryč, či co.. Slečna M. byla tedy přímo nasraná naštvaná, že její výlet vyhořel a teď jsem já ta nejhorší, protože já jsem začala s tím, že nepojedu a potom se přidali i ostatní, takže já jsem to celé zavinila..
Jo a ještě jsem taky řekla, že je dost divné, že rodiče jim nedají 550 kč na Prahu, ale téměř 600 kč do toho onoho městečka rodiče dají.. :-/

Slečna M. teď odemě odtahuje všechny kamarádky, před všemi o mně říká, jaká jsem hrozná kráva ( a další, vulgárnější výrazy) a říká, jak jsem to já celé podělala a zavinila neúspěch jejího vysněného výletu já.
No takže mě už asi třetí den naprosto ignoruje, když vejdu do třídy, začne pčíkat, ve smyslu, že má na mě alergii (podle mě dost dětinské.. ale asi na nic lepšího nemá..). Když si s někým povídám, ona tam přiběhne a začne toho dotyčného odtahovat a myslí si, jak mě to neuvěřitelně štve, já ji ignoruji, když o mně něco řekne, taky ji ignoruji - jsem na sebe opravdu pyšná, že jí dokážu takhle ignorovat, jsem ráda za ten pohled na ni, jak jí to štve..


Přiznávám se, že je mi trošku líto, že se takhle hádáme ke konci roku, ale já za M. nepůjdu, já jsem jí nic neudělala, ona se přestala kvůli akové blbosti bavit semnou, né já s ní, takže já se jí vnucovat nebudu, ať si přijde ona, až bude chtít, já za ní nepolezu.

Už se opravdu nepopsatelně těším, až bude 29. června, my se večer všichni rozloučíme a každý se rozejdeme svou cestou ! Z naší třídy, z počtu 12-ti žáků (včetně mě) mi jich bude chybět asi tak 6, těch zbylých pět ať se mi už třeba nikdy neozve.
Dnes jsem si o přestávce počítala, kolik dní bez víkendů ještě budeme chodit do školy a vyšlo mí krásné číslo - 23 dní. Lidičky, už jen 23 dní tam s těmi pochybnými charaktery a bude konec, tak hrozně se těším..!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Henry A. Henry A. | E-mail | Web | 29. května 2012 v 20:13 | Reagovat

Je to hloupé , osočit tě kvůli tomu , to chování jako pčíkání a odtahování přátel.
Je to detinské a velmi hloupé .
Již jen 23 dní a bude to vše za tebou ..:-)

2 Brave Tangerine Brave Tangerine | Web | 29. května 2012 v 20:14 | Reagovat

[1]: Ona to ta slečna si tak nebere.. Občas se chová jako malá  holka..
Henry, už aby to bylo..:(

3 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 29. května 2012 v 20:49 | Reagovat

Já sem byla čirou náhodou taky střed sváru - mno a taky v devítce a zrovna kvůli výletu =D Otevřeně jsem prohlásila, že odmítám jet se svou nenáviděnou třídou na dva dny bezcílného flákání se v chatičkách v kempu do vedlejší obce a rázem ze mě byla černá ovce společnosti. Dokonce i kamarádky mě přemlouvaly, abych si to rozmyslela, a někteří lidi ze třídy se mě snažili všemožně citově vydírat, jakože je to poslední společný výlet v téhle sestavě a tak podobně...
Byli všichni hin z toho, jak jsem na ně hnusná a jak jsem nafoukaná a kdo ví co si všichni vůbec mysleli. No a když se pak vrátili a já si promluvila se svou kamarádkou, vypadlo z ní, že to byla docela hrůza - přesně jak jsem předpokládala a proč jsem taky jet nechtěla. Třída, která celou dobu tvrdila, jak tam jede jako kolektiv, se na místě rozpadla na několik skupin, z nichž každá vymyslela více či méně legální aktivitu, kterou se bude celé dva dny zaobírat... kouření, alkohol a po nocích běhali opilí a nazí po kempu. Škoda vyprávět X) Ale do tý doby než odjeli jsem byla neskutečná egoistická mrcha XD
No dneska už si na to skoro nikdo ani nevzpomene a já si ušetřila dva dny mučení své osobnosti v kolektivu podnapilých puberťáků (a místo toho rovnala učitelce češtiny knížky ve školní knihovně - byly to snad nejkrásnější dva dny s literaturou, jaké jsem zažila ^^). Nevím, čím to je, že je to všude stejné... asi platí že škola jako škola...

4 Brave Tangerine Brave Tangerine | Web | 30. května 2012 v 7:28 | Reagovat

[3]: Maky? Poslední dobou mi přijde, že jsme jako kopie - boty, styl a teď tohle..
Já se prostě nehodlám přetvařovat, když na ten výlet nechci tak tam nechci.. Taky mě kamarádky přemlouvaly, ale potom je ta slečna M. přetáhla na svou stranu a já se tam opravdu bavím jen s nějákými málo lidmi.. A už mě to tam vážně nebaví..! Jo jsem ta černá ovce.. Ale tam do té obce můžu jet kdykoliv na kole, ale do Prahy se tak často a za tak dobrou cenu nedostanu..

5 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 30. května 2012 v 22:48 | Reagovat

[4]: Už několikrát se mi stalo, že jsem si s některými lidmi byla až nebezpečně podobná, aniž by to jeden předtím vůbec typoval... Myslím, že to dělá ten charakter - podobně myslící lidé, mají podobné názory a díky nim i podobné problémy. Jen je zvláštní, že na takové lidi narážím spíš na tom internetu než v realitě... asi to má taky původ někde v našich osobnostech :-)
A to mi v jednom celkem spolehlivém typologickém testu vyšlo, že lidí s mou osobností je na světě 1% - v duchu jsem se v tu chvíli vzdala toho, že na nějakého někdy narazím XD

6 Amelie Amelie | Web | 31. května 2012 v 1:14 | Reagovat

Má drahá, je mi to moc líto, ale takový už je život. Snaž se jich nevšímat. jsi úžasná, milá, báječná holka a ony ti nesahají ani po kotníky. Vydrž, bude líp.

7 Brave Tangerine Brave Tangerine | Web | 31. května 2012 v 14:14 | Reagovat

[5]: Ano, takové lidi potkávám spíše taky jen na internetu..:) Ale jsem mo cráda, že jsem poznala tebe..:)
Nemáš ještě ten test? Ráda bych si ho taky vyzkoušela..:)

[6]: Děkuji Amelko.. snad bude..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama