Aspergerův snydrom: Knihy

20. května 2012 v 9:23 | Brave Tangerine |  Na Téma
Rozhodla jsem se napsat trilogii článků o Aspergerově snydromu. První část bude Aspergerův syndrom očima knih a internetu. Tyto články jsem se rozhodla napsat, protože znám paní, jejíž děti a muž jsou autisté a vím, jak to má těžké. Moc lidí AS nezná a já je s ním chc seznámit, i kdybych s ním seznámila jen těch pár lidí, co chodí na můj blog, budu za to ráda. Snad si články rádi přečete, protože AS je závažná věc.
Původně jsem vám chtěla všechny informace o AS napsat a nebo zkopírovat z webu.. JENŽE, AS je téma, na které toho jde hodně, opravdu hodně napsat. A kdybych vám sem měla všechno vypsat, byl by to tak dlouhý článek, že by to nikdo z vás nečetl a ten článek by se možná ani nedal zveřejnit, protože by byl moc dlouhý.
Díky tomuto jsem se rozhodla, že vám sem hodím nějáké webové stránky, které mě zaujaly a na kterých si myslím, že jsou dobré informace. Snad vám nebude vadit, že to udělám takhle.
WEB stránky:
myslím, že to stačí, doufám, že se někdo z vás na ty výše uvedené odkazy podívá a o Aspergerově syndromu seněco dozvíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama