Bohatství

20. května 2012 v 9:16 | Brave Tangerine |  Na Téma
Co je to vlastně bohatství..? Většina z vás si při tomto slově vybaví kupu peněz, nějakou pohádku kde najdou poklad, nebo něco podobného. Vážně si myslíte, že bohatství jsou peníze, jenom peníze..? Nikoho z vás opravdu nenapadne nic jiného..? Bohatství přece není movitý poklad, peníze ani šperky..
Bohatství je podle mě to, že máme kde bydlet, máme milujcí rodiče, máme co k jídlu, máme přátele co nás mají rádi, jsme zdraví... a peníze..? To je takový vedlejší produkt, za peníze si přátele, rodinu, ani zdraví nekoupíme.. K čemu mi budou peníze, když je nebudu moct využít protože budu nemocná, když o nich nebudu moct nikomu říct, protože nebudu nikoho takového mít.. V této situaci jsou mi peníze naprosto k ničemu...
Aby nedošlo k omilu. Já neříkám, že peníze nejsou potřeba, to jsou, ale nejsou v životě všechno. Daleko větší váhu v našem životě mají podlě mě už výše zmiňované věci. ..:)
Co si myslíte vy..? Co je podle vás bohatství..? Viidíte v tom jen kupu peněz a nebo i něcí víc..? Něco hlubšího a důležitějšího, stejně jako já.... Budu ráda, když svůj názor předložíte v komentářích.. Díky moc..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama