Brazilský keratin

20. května 2012 v 9:21 | Brave Tangerine |  Rady a tipy
Protože když jsem se vás ptala jaké články by se vám líbily. Říkaly jste, že byste si rádi přečetli nějáké mé tipy, recenze atp. Pustila jsem se do toho tedy naplno. Včera už jste si mohli přečíst o tom, kde já nakupuji doplňky. Dnes vám řeknu něco o vlasové obnově - konkrétně o přípravku, který vaším vlasům zaručí lesk a jemnost Brazilský keratin.
Co to je?
Brazilský keratin je jakýsi zábal na vlasy, vlasová kůra, vlasová maska, říkejte tomu jak chcete. Je to čistě přírodní produkt, čehož si já cením. Keratin je protein, který je hlavní součástí kůže, vlasů a nehtů.
Úkol brazilského keratinu
Tato kůra má za úkol jak už jsem psala zregenerovat vaše vlasy a nebo je také narovnat. Má vám zkrátit dobu úpravy vlasů, protože vlasy po aplikaci keratinu budou poddajnější, jemnější a méně lámavé. Keratin působí po dobu asi dva měsíce.
Cena
Jediná nevýhoda tohoto prostředku je jeho cena. Samozřejmě se provádí v kadeřnickém salonu u profesionálních kadeřnic. Jeho cena se pohybuje podle hustoty a délky vlasů od 2000 do 4000. Což není nejlevnější, ale stojí to za to.
Moje dojmy
Já masku brazilského keratinu absolvovala již dvakrát, protože mám vlasy kudrnaté s velkým objemem. Nešla bych do toho, kdybych neměla tetu kadeřnici, protože tolik peněz abych si to mohla dovolit fakt nemám. No ale moje dojmy z keratinu jsou úžasné, vlasy skvěle narovná a zregeneruje, jsou lesklejší a rychleji rostou. Rozhodně ho doporučuji, ale vím, že to není pro každého cenově dostupné. (Ani pro mě ne jak už jsem psala..). Ale kdo z vás bude mít možnost podstoupit masku, neváhejte a jděte do toho, vaše vlasy vám budou vděčné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama