Čtu, Čteš, Čteme..

19. května 2012 v 15:44 | Brave Tangerine |  Na Téma
Knížky.. Ví vůbec nějáký teenager v dnešní době co je knížka..? Občas si tím nejsem až tak jistá, když jsem se svých vrstevníků zeptala co čtou, odpověděli, že články na netu a časopisy. Některým se potí ruce, když se řekne kniha, jiní si myslí, že čtení je trapné, vždyť internet je přece mnohem víc, nikdo nečte, všichni chodí na Facebook..! Jasně, řeknete mi, že na tom internetu taky čtou, ale kniha je přece jen něco jiného.
Co se teenagerům na knihách nelíbí?
Já to vážně nechápu. Mně je 15 let a čtu hodně, teda podle časových možností, ale přečtu minimálně tři knížky za měsíc, pokud teda nemám nějáké zkoušky a písemky, znáte to. Za čtení se nestydím, baví mě a myslím, že mi bude hodně užitečné.
Je mi jasné, že jednou budou úspěšnější čtečky knih, než knihy samotné, ale alespoň něco. Já jsem teda zatím pro knihy, čtečce jsem zatím nepřišla na chuť, ale možná to časem ještě přijde, uvidíme..:) Zatím si všichni čtečky vychvalují..
Ale to jsem malinko odbočila. Tímto článkem bych chtěla dát svým čtenářům najevo, že kniha není něco špatného, je to zábavná a užitečná věc, každý z nás si totiž určitě mezi tím velkým množstvím knih najde něco, co ho zaujme. To netypuji, já to vím..! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama