Den za všechny prachy

20. května 2012 v 9:36 | Brave Tangerine |  Deníček
Zdravím..

Tak dnes zase něco z mého deníčku, aneb popis dnešního dne.. Pro slabší povahy, radši odejděte, protože den jako ten můj dnešní byste nikdo nechtěl zažít.. Pokud tě ani toto neodradilo a jsi stále tu, můžeš číst dál.. Ať žije zítřejší den..

Všechno to začalo už ráno, kdy se mi při zandavání krabice s natáčkami do skříňky podařilo shodit skleněnou lahvičku s desinfekcí a rozbít jí a celý její zelený obsah, který se po vytečení zbarvil do fialova se vylil na oranžovo-bílou podlahu v koupelně.

Smolná situace pokračovala ve škole kde jsem se pohádala s panem učitelem s kterým potom celý den nebyla řeč. Mimochodem se s ním musím zítra domluvit ohledně té středy protože na středu svolal válečnou poradu, asi na naší schůzku zapomněl, nevím..Když jsem se dostala domů k obědu jsem si dala svíčkovou s knedlíkem. Jedla jsem a při tom jsem konverzovala s babičkou o situaci ve škole, jak jsem byla naštvaná, převrhla jsem na svou krásně žlutou sukni obsah talíře..

Šla jsem na dramatický kroužek kde se mi naštěstí nic šíleného nestalo, ale před asi 15-ti minutami se mi mou nešikovností podařilo převrhnout skleničkou s pitím kterou tu u PC mám a samozřejmě ji vylít do počítače. Naštěstí jen na stůl, trochu na obrazovku, ale steklo to do kabelů, rychle jsem to utřela.

K tomu všemu mě už asi od 12-ti hodin bolí šíleně hlava.. Ale za to si můžu sama, vůbec nepiju. Teď když je 17:11 jsem za celý den vypila snad dvě skleničky pití. Já ale prostě nemám přes den potřebu pít, ale pocítím ji až když mě začne bolet hlava...:-/

Dneska už toho bylo vážně moc.. Už mám dost..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama