Hádky, Rozepře, Pomluvy a Usmíření

20. května 2012 v 9:33 | Brave Tangerine |  Deníček
Všechny vás srdečně zdravím :)

Nadpis.. Ano, všechno to, co je tam napsáno se událo za jeden jediný den.. A to kvůli několika za pár měsíců už bezvýznamným věcem - Tablo, Školní výlet a Slavností rozloučení, tyto věci jsme řešily a už po několikáté se pohádali..
Popíšu vám celé situace.. Snad bude alespoň někdo ochoten přečíst si to..

Tablo - Nejobsáhlejší kapitola z celého seznamu věcí našich hádek a nedorozumění. Původní tablo, vymyšlené úplně poprvé mělo být v Dětském domově.. Od tohoto návrhu jsme přešly i dalších snad 50.. jako třeba hasičské obleky, plynová maska, obtisk ruky, kojenecký ústav... Prostě jsme se nedokázali dohodnout.. Přeskakování z jedné věci na druhou už naštvalo i pana učitele a řekl, že tablo bude obyčejné, ve třídních tričkách před školou..
Nikdo z nás to nechtěl vzdát a proto jsme se dnes shodly (!!!) a já byla vyslána za panem učitelem abych to s ním domluvila.. Ošklivě na mě vyjel, byl nepříjemný a řekl mi, že už to nehodlá řešit, že to bude tak, jak řekl on, že ze sebe nebude dělat šaška. Na jednu stranu hochápu, ale na stranu druhou mě to zamrzelo..

Dnes jsme dostali nový nápad.. Když do toho s námi pan učitel už nechce jít, zvládneme to sami. Řekneme jedné paní učitelce, ta nás vyfotí a panu učiteli fotky potom předáme - no bude to prostě krásné a dojemné.. Chceme mu ukázat, že i my se dokážeme dohodnout.. Všechno už mám do detailu vymyšlené, jak to bude vypadat, jak to bude až budeme panu učiteli fotky předávat, prostě krása..:)

Chtěla jsem původně psát i o školním výletě a slavnostním rozloučení, ale to by vás stejně nezajímalo a článek by byl hodně dlouhý, tak zůstaneme jen u toho Tabla..:) Držte nám všem prosím palce, ať už to konečně vyjde a už se nehádáme..:) Když to všechno dobře dopadne, přidám potom mou fotku z Tabla..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama