Kamarádtsví / Přátelství

19. května 2012 v 15:47 | Brave Tangerine |  Na Téma
Kamarádství a Přátelství... Dva pojmy, někdo je nerozlišuje a myslí, že jsou stejné, jiný je zase rozlišuje hodně.. Myslím, že je na každém z nás, jak si to vyložíme, každý to můžeme chápat jinak, protože jsme každý jiný a svoboda projevu je to nejkrásnější co člověk na světě má, protože můžeš říct vlastně cokoliv a to nejde všude..:)
Ale teď už k podstatě článku. Co je vlastně kamarádství a co je přátelství? Já si myslím, že kamarádství je něco míň než přátelství, je to náklonost k několika lidem, máme ty lidi rádi, ale nemusíme s nimi být pořád, nestýská se nám po nich. Za to po přátelích se nám stýská, můžeme jim říct cokoiv, důvěřujeme jim a nebojíme se, že nás zklamou, nebo nám ublíží. Přátelství je podle mě víc než kamarádství..
Podle mě, je tedy mezi kamarádstvím a přátelstvím velký rozdíl. Přátel bychom si měli vážt mnohem víc než kamarádů. Kamarádů můžeme mít kolik chceme, na každé ruce třeba deset, ale přátel..? Těch si myslím můžeme mít jen pár, řekla bych maximálně tak čtyři. A ještě k tomu je hodně těžké rozeznat kamarády od přátel a mnohdy trvá dlouho než tyto dvě skupiny od sebe rozeznáme, chce to trpělivost a čas, ale potom, když už ty pravé přátele najdeme, stojí to za to.! Pravý přítel je totiž něco skvělého, pravý přítel je velmi cenný člověk.. :) To ale všichni víte, protože takového nějákého určitě každý z nás má, každý z nás má svého andílka, na kterého spoléhá a který mu ve všem pomáhá...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama