Krása není všechno

19. května 2012 v 15:42 | Brave Tangerine |  Na Téma
Dnes jsem se rozhodla psát o kráse, o ideálu a krásy apod.
V dnešní době už bohužel většina kluků kouká u holky na vnější krásu, né na tu vnitřní, která je podle mě mnohem, ale mnohem důležitější. Jasně, každý kluk chce mít hezkou holku, i já, která říká, že vnější krása je důležitější při výběru partnera koukám na vnější krásu.. Ale snažím se brát spíše na povrch tu vnější..
S člověkem přece chodíme, protože ho máme rádi.. Ale máme ho rádi, protože je pěkný, a nebo protože má krásnou povahu a skvělé vlastnosti..? Já bych byla radši, kdyby bylo na světě více lidí, kteří preferují dobrou povahu a skvělé vlastnosti namísto pěkného obličeje a bujného poprsí..
Nemám ráda kluky, no oni jsou takové i některé holky.. (zaměřím se teď na holky) . Slečna vidí poprvé krásného kluka, hned jak ho uvidí, prohodí "Asi jsem se zamilovala, on je nádherný" začne shánět telefonní číslo onoho kluka apod. Třeba se dají dohromady. Co si ti dva můžou povídat? Vždyť o sobě nic neví..!! Tenhle typ lásky "na první pohled" vážnš neschvaluji. Já taky řeknu o klukovi že je hezký, ale pokud bych s ním měla začít chodit, musím si s ním minimálně měsíc psát, volat nebo chodit ven, abyc ho poznala. K čemu mi je, že je hezký, když ho baví uplně jiné věci než mě a ty mé zájmy shazuje..? Je to potom i ničem..!
No, takže jak bych to asi shrnula. Je na každém z vás, jestli chcete krásného, hloupého kluka a nebo ne až tak krásného hodného kluka, můj názor znáte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama