Maska

20. května 2012 v 9:36 | Brave Tangerine |  Deníček
Zdravím vás..

Včera jsem vám říkala jak jsem byla samá smůla a myslela jsem, že to dnes bude lepší. Ale osud si semnou pekelně pohrává a dnešek byl snad ještě horší než včerejšek, sice jsem nic nerozbila ale citově jsem v háji, jo říkáte si jak si stěžuju, že nejsem jediná kdo měl těžkej den. Nenutím vás aby jste tenhle článek četli.

Ve škole to celkem šlo.. Nebyl problém, psali jsme z matiky, to nejspíš budu mít za 1 protože to vypadá, že jsem to vypočítala dobře..

Ale po škole mi psala kamarádka co má teď problémy s přítelem, že je mezi nimi konec atp.. Potom mi doma mamka řekla něco o tátovi.. (Zavřeli ho do vězení, kšeftoval na černo s naftou a byl to děvkař.. Jeho manželka teď bude u soudu svědčit proti němu takže děti budou mít dětství stejný jako já, bez táty.. Mám skvělou rodinu ne?).
Po tomhle všem jsem musela ještě na odpoledku.. Všechno tam na mě tak hrozně padlo, všichni se smáli, já se snažila smát taky, se slzami v očích.. K tomuhle všemu se přidal ještě strach ze Střední školy, že tam nebude žádnej pan učitel se kterým bych si mohla popovídat, nebudou tam lidi co jsou tady, nebude tam žádná moje spřízněná duše..

Proč tu není nikdo komu se můžu svěřit? Proč tu není nikdo kdo by mě vyslechl.. Já už vážně nemůžu.. Jsem opravdu ráda, že už jsem doma, můžu shodit tu masku a rozbrečet se, můžu si z tváře smýt make-up kterým maskuji kruhy pod očima protože jsem už několik dní nespala..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama