Media

19. května 2012 v 15:39 | Brave Tangerine |  Na Téma
Spáchal sebevraždu, kvůli článku v novinách...
Spáchal sebevraždu kvůli vzkazu od přítelkyně.....
Co jsou to vlastně médeia..?
Novinky, internet, radio, časopisy.... Měli by nám předávat určité poselství, dělat svět krásnějším, ale splňují své poslaní..? Nejsem si tím úplně jistá..!
99,9% populace obyvatel světa se nechá medii ovlivnit, ať už v oblékání, chování, či v životě celkově. Nějáký neurčitý časopis napíše, že nyní se ností tohle a že tamto je už dávno z módy a věřte, či nevěřte, vždy se najde někdo, kdo se podívá do skříně a řekne: "Já ale nemám ve skříni to, co je moderní.." vyhází polovinu šatníku a jde si koupit "novou módu"... A tkový člověk není jeden, neudělá to jednou, ale pokaždé..
Kvůli článkům, typu "Tohle nejezte, je v tom tohle a tohle" a nebo "pokud přítelkyně udělá tohle, je jasné, že je nevěrná" páchají lidé sebevraždy... Možná to zní velmi nadneseně a myslíte si, že to není pravda, ale ona to pravda je..! I takoví lidé se najdou.
Co dělat, aby se takové věci neděly..?
Měli bychom se zamyslet nad svým chováním, nad svými činy. Každý z nás, i když třeba nevědomě, někdy někoho už ovlivnil, teď si říkáte, že to není pravda, ale ano je... Řekli jste už někdy někomu, že tohle už se dávno nenosí..? Určitě řekli..:) Tím pádem jste ho ovlivnili, i když vám ten člověk oponoval, že je to jeho styl a vkus, stejně se ho to dotklo a vzal si váš výrok k srdci...
Asi bych měla tento článek nějak shrnout.... Jenže jak..? Já vlastně nevím... Chtěla jsem vám jím asi dokázat, jak se lidé nechají snadno něčím ovlivnit, jak snadno jde změnit lidské chování... A myslím, že to se mi obsáhnout povedlo docela dobře...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama