Mimorealita

19. května 2012 v 15:40 | Brave Tangerine |  Na Téma
Jak definovat mimorealitu..? Je to něco krásného, pro kaaždého z nás to znamená něco jiného, protože každý z nás má o dokonalosti jiné představy. Je to vlastně takový náš druhý svět, kde je všechno takové, jaké jsme si to my sami vysnili. Něco, co nastane, jen když my sami chceme.
Já osobně jsem taky často mimo realitu. A to hlavně při čtení zajímavých knížek, lehnu si do postele, začtu se do krásné knížky, třeba při tom ještě poslouchám písničky a za chvíli jsem ve svém světe, často se odráží od děje knihy, ale právě v tom je to kouzlo, prožévám to, co hrdina knihy..:) Je to krásné, opadnou všechny starosti a problémy.
Ale pozor, abyste tomu krásnému pocitu když jste pryč úplně nepropadli. Ono to pak může vzrůst i v celkem negativní záležitost a to, že přestanete vnímat realitu, nejraději byste pořád byli mimo asi tak jako u počítačových her, začnou vás bavit, potom je hrajete čím dal častěji a stanete se závislými, každou minutu myslíte na hru, co uděláte, jak to uděláte apod. I když to zní nevěrohodně, tohle se vám může stát i s únikem od reality.
Takže bych to shrnula asi takto. Schovat se občas před realitou je skvělé, ale neměli bychom to přehánět.
Tímto článek bych také vás, co jste nepřišli na kouzlo knih chtěla nalákat na jejich čtení, protože by si každý z vás určitě našel nějakou svou oblíbenou. V knihovnictvých je vždy velký výběr knih..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama