Nauč se smát

19. května 2012 v 15:47 | Brave Tangerine |  Na Téma
Máš špatný den, náladu na bodu mrazu, nejraději by jsi brečela a zahrabala se někam pod zem, na všechny se ti chce řvát, všichni tě štvou i přesto, že za tvůj problém může jen jeden jediný člověk.
Jak se v tu chvíli máš chovat..?
V první chvíli bys nejradši udělala to, co jsem psala nahoře, ale to je ta největší chyba, právě tohle udělat nemůžeš. Pokud nechceš, aby se okolo tebe všichni motali a dávali ti otázky typu: "Co se stalo? Co ti je? " Já teda nevím jak vy, ale mě tyhle otázky moc příjemné nejsou.
Takže co bych tímhle článkem chtěla říct?
Směj se i když chceš brečet. Směj se i když bys nejraději všechny nakopala na jednu hromádku. Ukaž, že nejsi smutná. Ukaž tomu kdo ti ublížil, že ti nesahá ani po kotníky a že jeho provokace ti jsou uplně jedno, že jsi jepší..!
Vím, není to zrovna jednoduché, ale chce to čas, po nějáké době se to naučíš a už bto budeš dělat automaticky a nebudeš to vnímat jako problémy. Tvoje slzy ani tvůj vztek nejsou na to, abys je prolývala kvůli nějákému ubožákovi, co tě za zády pomlouvá a nemá ani tolik soudnosti aby ti to řekl do očí a nebo alespoň přiznal, že o tobě pár těch nehezkých slov řekl.
A nezapomínej na jedno přísloví. Smích léčí, takže tvoje slzy i vztek postupně vyprchají, pokud se budeš smát..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama