Neboj se FB

19. května 2012 v 15:50 | Brave Tangerine |  Na Téma
Nenech se ovlivňovat tím kecálkem jménem Facebook. Můj účet dříve také zabíral místo na této sociální síti, chodila jsem tam každý den a strávila tam klidně i hodinu nesmyslným chatováním s "přáteli". Nevím, jak jsem to mohl tak dlouho vydržet, tak dlouho mě zajímalo a byla jsem závislá na tom, aby mi hodně lidí dalo like ke statusu, nebo k fotce, nebo mi něco okomentovali, když ne, byla jsem na nervy, protože se, to co jsem psala lidem nelíbilo..
A pak přiše ten den.. Kamarádka měla problémy ve škole, napsala to na Facebook, jedna paní učitelka si to přečetla a potom kamarádce vynadala, ta se rozhodla, že si Facebook zruší, řekla jsem, že do toho půjdu s ní, protože mě už Facebook za prvé taky štve a za druhé nechc aby v tom byla sama. Tak jsme si Facebook tedy smazaly, první dny byly docela těžké, všichni nás nabádali ať sije znovu založíme, že jsme blbé, že jsme si je smazaly apod. my se ovšem nenechaly zlomit a vydržely jsme to.
Teď už to bude skoro měsíc a já už si na Facebook ani nevzpomenu. Je mi jedno, jestli tam o mně něco píše, nebo ne, je mi jedno co tam lidi dělají nebo ne. Jsem na sebe pyšná, že jsem si ho smazala, jsem pyšná, že jsem to dokázala.
Tímhle článkem chci říct, že ani ty se nemusíš bát s Facebook zrušit. Nechci ti tu vnucovat svůj názor o tom, jak je Facebook o ničem. Chci ti jen poradit, že by to s tvým Facebookem časem mohlo jít z kopce, lidi se tam postupem času začnou víc a víc pomlouvat, protože víc a víc lidí je falešných. Takže já být tebou, jdu do toho, ale rozhodni se jak chceš..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama