Požární cvičení

20. května 2012 v 9:32 | Brave Tangerine |  Deníček
Ahoj návštěvníci.. :)


Dnešní článek bude o tom, co se dnes událo, chci vás o tom informovat snad se alespoň pobavíte, protože když si na to já zpětně vzpomenu tak se bavím..:P
Jak už napovídá název, článek bude o požárním cvičení.


Na začátek bych chtěla říct, že nikdo z žáků o tom nevěděl..!
Začalo to všechno ráno, kdy se nás jedna paní učitelka zeptala, zda máme přezůvky, řekly jsme, že ano.. Neřekla nám proč se ptala, nedošlo nám to.. Dnes asi 10 minut po začátku třetí hodiny začal pan školník zvonit na zvonek co máme ve škole, všichni jsme ztichli.. Měli jsme zrovna fyziku, po chvilce pan školník začal křičet - Všichni opusťte školu, hoří! Rychle, všichni ven !. Ztuhli jsme.. Všude byla panika..

Hned na to vtrhl do třídy pan učitel třídní a přečetl pár jmen, nás to přečetl jsme zůstali ve třídě, ostatní šli ven.. Pan učitel nám potom řekl,že přeběhneme do druhého patra do třídy.. Museli jsme rychle, všude byl dým.. Ve třídě jsme museli namočit ručník a zadělat dveře, aby dým nemohl dovnitř, otevřeli jsme okna a stáli u nich..
Za chvíli přijeli hasiči.. Dva přišli za námi nahoru a přinesli výstroj, ostatní nám dali hasičský žebřík k oknu.. Došlo nám, že polezeme dolů..! Po chvíli nám to sdělil i pan učitel.. Byli jsme ve třetím patře budovy, což je vážně vysoko.. Všichni jsme na sobě měli to, v čem jsme byli ve škole, včetně pantoflí..! Pan učitel říkal, že se nemáme bát, strach stranou..! (On mě vybral schválně, ví, že se bojím výšek..:-/).. Postupně jsme každý vždy s jedním hasičem slézali dolů.. Já měla štěstí že mezi hasiči byl můj strejda :) On lezl dolů ze žebříku semnou, povídal si semnou, takže to bylo fajn, byla jsem nervózní, bála jsem se.. Ale zvládla jsem to, pan učitel byl na mě pyšnej z okna na mě mluvil, pomáhal mi.. :) Dole nám všem tleskali, ale řeknu vám, bylo to něco..I strejda byl úžasnej, moc mu děkuju, že semnou lezl dolů a že si semnou povídal, stejně tak děkuju i panu učiteli, že jsem díky němu překonala svůj strach a že si semnou povídal..:)
My jsme toto cvičení ještě nedělali, ale tohle byla skvělá zkušenost..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama