Přijímačky, Ano či ne?

19. května 2012 v 15:46 | Brave Tangerine |  Na Téma
Protože jsem včera byla na DOD v Plzni, rozhodla jsem se, že vám napíšu článek o přijímačkách. O mém názoru na ně.
Co je lepší? Jít na školu, kde se dělají přijímačky a nebo na školu, kde berou jen podle průměru? Záleží na každém z nás¨, co je mu příjemnější, někdo je nervózní když musí něco psát ve společnosti hodně lidí, pro někoho je to zase příjemné, lépe se soustředí. Já patřím mezi ty, co jsou nervózní, pro mě je to lepší bez přijímaček a i proto jdu na školu dál od domova a bez přijímaček (ale to neni jediný důvod, proč nestuduji někde blíž domova).
Ale řekla bych, že pokud člověk nemá samé jedničky, je asi lepší dělat přijímačky, protože člověk dokáže, že něco umí. Pokud teda nejsou lidé takoví zmatkáři, jako jsem já, protože já bych přijímačky podělala. :)
Ale když už tě nevezmou, můžeš si podat odvolání a třeba na tebe dojde. Stává se to v hodně případech, znám to i z vlastní zkušenosti, mou dobrou kamarádku vzali na její vysněnou školu až na odvolání, ale hlavně, dostala se tam a je tam šťastná, je jí tam skvěle, baví jí to. Takže, nic neczdávej..;)
Takže jak bych to shrnula? Jak už jsem psala na začátku, je na každém z nás co je pro něj příjemnější, většinou je tvůj vysněný obor na několika školách a ne na každé se přijímačky dělají, takže si vlastně můžeš vybrat..:) Měla bys sama vědět, zda se cítíš na přijímačky a nebo jen na odeslání přihlášek a čekání na výsledek..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama