Protože...

20. května 2012 v 9:38 | Brave Tangerine |  Deníček
Pěkný pátek..

Co bych po celém tom hrozném týdnu asi řekla? Že je konečně pátek ! Jsem tak ráda že teď nastávají dva dny volna, klidu, žádná škola..
Vím, že vám celý týden přidávám jen deníčkové zápisky, ale já prostě poslední dobou na nic jiného nemám náladu, nechce se mi psát nic jiného než o sobě... Prostě se potřebuju nějak z toho všeho vypsat, když to udělám, je mi líp. Já nevím, jestli to znáte, ale když takhle píšu, ten stres, špatná nálada, opadává to ze mě.. Já už se pokusím psát normální články, ale ještě to prosím vydržte..

Tomáš Plekanec, kapitán Českého národního týmu na Mistrovství Světa v náručí se synem Matyášem a v pozadí s manželkou Lucií Vondráčkovou - Plekancovou. Tomáš je velký hrdina, skvělý člověk a báječný hokejista, Lucie skvělá zpěvačka a slečna a jejich syn bude taky skvělý a báječný kluk.
Chcete vědět co mě čeká příští týden? Čtěte dál..Pondělí - Od 14:00 focení fotek na Tablo (pokud bude počasí přát). Ve škole končíme ve 13:30, takže poletím domů, rychlá úprava, vezmu "pomůcky" a hurá ven..

Úterý - Odpolední vyučování do 15:30..:(

Středa - Pracovní činnosti a s nimi rytí na pozemcích. Písemka z matematiky. A ve 14:15 schůzka s panem učitelem

Čtvrtek - Tělocvik..:(

Pátek - Zkoušení z Dějepisu, snaha o výslednou dvojku na vysvědčení.

A protože jsem hokejová fanynka tak i já musím napsat něco k hokeji. Včera jsme večer hráli se Švédskem, proto jsem šla spát až ve 23:00, ale stálo to za to. Bylo to dlouho vyrovnané, ale nakonec jsme Švédy porazili 4:3 a postupujeme do semifinále a zítra od 17:30 nás čeká zápas se Slovenskem..! :) Pokud vyhrajeme, bronzovou medaili máme jistou, pokud prohrajeme, tak jsme na čtvrtém místě.

Vyhrajeme pro Jana Marka, Karla Rachůnka a Josefa Vašíčka, kteří 7. září 2011 nešťastně zahynuli při pádu letadla spolu s dalšími hráči ruské Lokomotivy Jaroslavl.
KAREL RACHŮNEK JE MŮJ HRDINA, ZE VŠECH HOKEJISTŮ JSEM HO MĚLA NEJRADĚJI..!! ♥♥ NIKDY NA NĚJ NEZAPOMENU. MĚLA JSEM TU ČEST, SETKAT SE S NÍM OSOBNĚ A NELITUJI TOHO, JE TO BÁJEČNÝ ČLOVĚK A ON SI SMRT NEZASLOUŽIL. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 flower girl dresses flower girl dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:22 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.yeardress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama