Smysl života

20. května 2012 v 9:26 | Brave Tangerine |  Na Téma
Třeba pro vás bude tento článek absolutně nepodstatný, ale mě napadl a myslím, že je dobrý a snad se povede. Nevím, zda vás baví články na tyto obecná témata, ale mě je baví psát, myslím si, že vybírám témata nad kterými stojí za to se zamyslet.. Pokud nechcete, abych tyto články psala dál, napište mi to do komentářů a napište mi, co chcete číst, vaše názory si ráda přečtu.


Smysl života
Co to vlastně je..? Podle mě je to naše poslání, náš úkol. Něco, kvůli čemu žijeme, něco, za čím se ženeme a co nás nabíjí energií. Alespoň já to tak mám. Můj smysl života je moje rodina a hlavně vzdělání, celý můj život se odvíjí od vzdělání a doufám, že to tak bude i dál. Budu se snažit mít co nejlepší vzdělání a potom co nejlepší práci abych zajistila svou budoucí rodinu.
Tak toto je můj smysl života.

Máte i vy nějáký sen, nějáký smysl života za kterým se ženete a je vaší životní prioritou? Troufnu si říct, že ano, protože každý musíme mít důvod, proč žít. Třeba jste ještě nepřišli na to, jaký váš smysl života je, ale nějáký jistě máte a brzy přijdete na to, jaký to je a budete se za tím hnát a nebudete koukat doprava, doleva ani za sebe. Vím o čem mluvím - Jdu na střední školu 60 km od domova. Ale každý z nás musí pro své životní sny, pro své životní smysly něco obětovat, ale nakonec to určitě bude stát za to.
Já jsem si jistá, že když se budu snažit a bude mě to všechno bavit, tak se mi můj životní cíl splní. Už teď se mi přece plní, brzy dokončím Základní školu a od září nastupuji na další etapu, Střední školu..:)

Tak jak jste na tom vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama