Stalo se, stane se

20. května 2012 v 9:35 | Brave Tangerine |  Deníček
Dnešní článek bude takový informativní.. V první části vám oznámím co se za minulý týden stalo a v té druhé vám napíšu co mě za příští týden čeká. Souhlas..? :) No snad ano..

Stalo se

Psala jsem písemku z Dějepisu, protože jak už jsem říkala, na čtvrtletí mi z něj vycházelo 3-4 (nebaví mě, flákala jsem ho..) takže jsem se nechala přezkoušet a pak jsem si ještě psala písemku. Zkoušení dopadlo za 2 a písemka za 1 takže super..:) Paní učitelka říkala, že možná ještě nějáké písemky psát budem, tak když je zvládnu nejhůř za 2, tak i 2 na vysvědčení mám jistou..:)
Potom jsme taky psali z Matematiky..:-/ A to bohužel u mě dopadlo na 4..:( I když si myslím, že jsem mohla mít alespoň trojku..:( Celý výpočet byl dobře, až na poslední část, kde jsemmísto násobení použila dělení..:-/ Ale s tím už nic nenadělám a musím se pokusit si to opravit..
Další ještě neoznámkovaná písemka byla z Přírodopisu, ale v té si věřím, myslím, že jsem ji zvládla..:) Známku se dozvíme v úterý. :)

Stane se

V pondělí a v úterý se toho moc neděje, ale středa je nabytá. Čeká mě písemka z Chemie, na kterou se budu dnes, zítra i v úterý učit aby dopadla na jedničku a já dostala jedničku na vysvědčení.
Odpoledne ve středu mám potom schůzku s panem učitelem třídním, kvůli proslovu na slavností rozloučení který s Leničkou píšeme. Budu se s panem učitelem hrabat v archivu, potřebujeme jména učitelů, co nás kdy učili a jména žáků co od nás odešli. Potom spolu taky budeme o tom proslovu mluvit, poslala jsem mu tu část co máme totiž e-mailem, tak jsem zvědavá, co na to bude říkat..:) (Při této možnosti jsme s Leničkou uzavřely sázku, já říkala, že on bude mít určitě nějáké připomínky, ona říkala, že ne.. Řeklo se, že když vyhraju já, bude Lenička první týden na intru uklízet náš pokoj za nás obě, když vyhraje ona, budu uklízet já..:P Ano plánujeme dopředu..) :D

To by bylo pokud jde o školu asi všechno, teď se zaměříme na blog, to vás asi bude zajímat víc..:) Teda doufám..:)
- Dnes odpoledne nebo večer bych vám sem chtěla dát fotky té chemie co se musím naučit.
- V nejbližší době chci napsat Recenzi na šampón pro kudrnaté vlasy od Balea
- Chci napsat článek o tom jak vznikla přezdívka Brave Tangerine
- Jako další vás čeká článek na téma Letní prázdniny
- Na Téma kvalitní blogy
- Chystám nějáké rozhovory s blogerkami
- Chtěla bych vám taky napsat článek o tom, jak si vyrobit diář a potom jak si ho já organizuji..
- A jako poslední a asi nejzávažnější bod je změna designu blogu. Tenhle už se mi moc nelíbí protože je to tu takové prázdné, nejsou tu ostatní články, oblíbené blogy, štítky atp.. Takže to bude nějáká změna..:)
Pokud je něco, co tě zajímá, nebo ti na blogu chybí, napiš to sem do komentářů nebo na můj email (Lady-Lentilka@seznam.cz). Pište i nějáké nápady na články, pokud je nějáký článek co vás zajímá, napište mi a já se ho pokusím zhotovit..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama