Ukaž co umíš !

19. května 2012 v 15:42 | Brave Tangerine |  Na Téma
Ať už je nám 5 let, nebo 50, každý toužíme aby o nás měli ostatní zájem, abysme pro ně byli zajímaví, ale ne každému z nás se to podaří, ne každý z nás objeví svůj talent, říkáme si, že jsme nanic, že žádný talent nemáme, ale tak to není, i když to na první pohled může vypadat jinak, každý vlastníme nějáký talent. Třeba mi teď nevěříte, ale opravdu.
Ono se to těžko vysvětluje lidem, kteří si myslí, že jsou absolutní antitalenti, ale já o tom opravdu vím své. I já ještě před pár měsíci patřila mezi vás. Mám velmi talentované kamarádky, jedna kársně maluje, druhá nádherně zpívá, další má skvělou pamět a já..? Já si myslela, že jsem oproti nim nanic, že nic neumím, ale potom jsem začala s blogem a opravdu mě začal bavit a myslím, že mi i psaní docela jde. Ony kamarádky, můj blog pravidelně nenavštěvují a nečtou, mám ho hlavně proto, že mě tu nikdo nezná, že můžu psát co chci, ale když píšeme ve škole nějáké slohy, všichni mě chválí, říkáte si, že to určitě říkájí jen tak, aby mi udělaly radost, ale ne, není to tak, my jsme k sobě upřímní, říkáme si vše narovinu.
Vidíte, objevila jsem svůj (podle mě) talent až v patnácti letech, většina lidí na něj přijde i dřív, ale může se vyplavit napovrch klidně i mnohem déle než v patnácti. Každopádně nesmíte spěchat, nesmíte se snažit svůj talent objevit, protože on pak nepřijde (znám z vlastní zkušenosti) on přijde sám, až bude ten správný čas. Ale poslední a nejpodstatnější bod je, nesmíte čekání na talent vzdávat..!! On se opravdu časem objeví, tak vyčkejte..!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama