Vnitřní krása

20. května 2012 v 9:20 | Brave Tangerine |  Na Téma
Ahoj..
Každý říká, jak je mnohem důležitější vnitřní krása, že ta vnější se ztratí, protože za 10 let budeme vypadat jinak, než vypadáme teď. Vztah je o tom, poznat člověka uvnitř. Tolik lidí tohle už řeklo a stále říká. Já si osobně myslím, že vnitřní krása je mnohem cenější než ta vnější, ale v dnešní době je nás, těch co si to myslí stále méně.
Víte já se ani nedivím, že je čím dál víc lidí, kteří si maximálně cení vnější krásy. Podívejte se po internetu, každá holka je tam krásně upravená, ale když se ráno probudí, takhle nevypadá, nevypadá tak ani odpoledne když doma uklízí, ona se tak vyparádila jen na tu fotku, kterou dá na ten Facebook a bude se tam s kluky hádat, že jí to nesluší i přesto, že ona ví, že je nádherná, ale potřebuje, aby jí to lidi říkaly.
Ale chtěla jsem říct jednu věc, jak si mohou lidi cenit vnitřní krásy, když internet je plný fotek, kde slečny ukazují prsa, našpulené rty a nebo mají sukně, ze kterých jim kde co čumí. (Vím, že teď mluvím jak nějáká důchodkyně, ale já takové věci nemám ráda a štve mě, jak lidé zapomínají na vnitřní krásu, na tu důležitější) Jedna je třeba tato.
Tuto slečnu znám osobně, nesedí mi, je mi nesympatická. Slečně je asi 14, možná ještě stále 13 let, nevím přesně a její fotky jsou takovéhle. Já být její matka a toto na jejím Facebooku najít tak už jí k počítači nepustím. Ale nepíšu to proto, abych tu lidi soudila, je to jen můj názor.
Co si slečny těmito fotkami dokazují..? Může se jím stát tak akorát to, že budou terčem úchylů a pedofilů. Na Facebooku to jde velmi snadno.
Já být kluk, tak si s touto slečnou určitě nezačnu, protože ona výbízí kluky k tomu, aby s ní hned šli do postele. A to kluci nemají rádi. (Když jsem absolvovala tu přednášku o sexu, lásce a vztazích, pan říkal, že za ním přišel jeden klučina a řekl smutně, že mu přítelkyně napsala, že ho miluje, pan se zeptal, co je za probléma klučina řekl "Ale já jsem chtěl být ten, který to řekne první.." I kluci mají city a jsou rádi, když si nás hoky můžou získat, nechtějí nás naservírované na talíři..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama