Vstup dvakrát do stejné řeky?

19. května 2012 v 15:49 | Brave Tangerine |  Deníček
Říká se, že by člověk neměl nikdy vstoupit do stejné řeky, tj. začít dvakrát vztah se stejným člověkem... Takový vztah prý přináší smůlu a nikdy nemůže vyjít. Já osobně si myslím, že je to individuální, někomu tento vztah vyjít může a někomu ne. Mému bratrovi třeba takový vztah vyšel a je velmi spokojen a já jsem s jeho přítelkyní spokojena taky, je to skvělá slečna, to ostatně není tak důležité, hlavně aby oni dva byli šťastní, každopádně jim to moc přeji. :)
Ale proč vlastně píšu tenhle článek.. Nedávno jsem byla venku se svou bývalou láskou, skvěle jsme se bavili, smáli se, povídali si o všem, bylo to úžasné a já najednou měla takové neznámé nutkání, nevím co to bylo, ale přihlásila jsem se na kamarádky Facebook a podívala se na jeho profil.. To byla asi ta největší chyba, na profilové fotce si dával pusu s T., ona je má úhlavní nepřítelkyně, prostě je mi nesympatická, nemám ji ráda a ona mě taky ne...!! A on, takovej báječnej kluk s ní chodí..! Ještě mu na zeď napsala, že spolu budou od prvního března bydlet..! :( Pak těch fotek co tam měl s ní, ona líbala rty, které jsem kdysy líbala já, objímala tělo, které jsem objímala já..!!!
Na jeho Facebook jsem šla s přesvědčením, že mu napíšu, jestli bychom to spolu ještě nezkusili.. a.. a narazím tam na TOHLE..!!
Omlouvám se za naprosto bezvýznamný čánek, ale prostě jsem se potřebovala vypsat.. Já ho chci zpátky..:( Chci s ním být, proč to osud nechce..? :((
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama