Vztah s učitelem

20. května 2012 v 9:19 | Brave Tangerine |  Na Téma
Je možné udržovat nějáký vztah s učitelem, nebo s učitelkou? Nemyslím vztah milostný (to je nezákonné), myslím přátelský. Vztah, kdy jdeš za učitelem/ učitelkou a jen tak si s ní/m povídáš, můžeš si s ní/m popovídat téměř o všem, je ti s ní/m fajn, baví tě to.
Moje zkušenost
Já takový vztah udržovala, se svým panem učitelem třídním. (Dále panem T.). Když měl dozory, chodila jsem po chodbě s ním a povídala si s ním, povídali jsme si o všem, smáli se, pomáhal mi, držel mě nad vodou, když mi bylo nejhůř. Myslela jsem, že má rád (přátelsky), ale potom se přidala i kamarádka a když jsme tam byli já, kamarádka a pan T. , on si víc rozumněl s ní a mně už to začalo být líto..
Chci tímhle říct, že vztah s učitelem je vztah na velmi, ale velmi tenké nitce, ta se snadno přetrhne, hodně lidí se o její přetržení snaží, nevím z jakého důvodu, že by závist..? Možná.
Každopádně tento vztah je možné udržovat, ale na vlastní nebezpečí. A ne s každým učitelem se dá udržovat, na naší škole já ho mám jen s panem T., s nikým jiným to nejde.
Není to o protekci..!
Ještě abyste si nedělali iluze. Vztah s učitelem neni o nadržování a nějáké protekci v hodinách.. S panem T. se o přestávkách smějeme, ale o hodinách se ke mně chová jako ke všem ostatním. Když nemám úkol, taky dostanu pětku, když zlobím, taky dostanu poznámku, když látku neumím, v mé žákovské je na pětku také místo a propiska pana učitele mi ji ještě ráda podepíše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama