Začíná svítat

20. května 2012 v 9:36 | Brave Tangerine |  Deníček
Pěkný večer..
Omlouvám se, že dnes píšu až teď, ale byl to perný den a já neměla náladu něco psát, proto jsem si sem sedla až teď a ještě u toho koukám na První krok (zrovna je reklama..:P).

Co se dnes vlastně dělo?
Ve škole to byl celkem obyčejný den, ale odpoledne jsme měli zase jako třída schůzku s panem učitelem třídním. Přišli jsme tam teda a mluvili o školním výletě a o tablu. Nevěřili byste, ale všechno je to vyřešené a domluvené..:)
Hádka s panem učitelem je vyřešená, navzájem jsme si to vyříkali a je to všechno fajn.

Výlet - Nepojedeme sice přes noc, ale domů se vrátíme stejně až v noci..:) Jedeme do Prahy na výstavu Human Body..:)

Tablo - Jak už víte s tím bylo hodně hádek a starostí. Ale dnes po tom všem vyříkání a tak podobně. Je to všechno fajn a já jsem moc ráda. Nebudu vám zatím říkat jak to bude vypadat, nechte se překvapit..:)
Fotit bychom se chtěli v pondělí, tak DOUFÁM, že nám počasí bude přát..:)

Tuto schůzku jsme měli od čtvrt na tři asi do tří a potom jsem zůstala s panem učitelem sama a řešili jsme ten proslov který s Leničkou píšu a potom taky učitele co nás učili abychom mohli koupit květiny a udělat pozvánky.
A potom jsem si s panem učitelem mailovala a zítra se s ním domluvím a sejdeme se tak osobně a probereme lidskou situaci.. Moc ráda si s panem učitelem o všem povídám, moc hezky se mi s ním povídá, baví mě s ním trávit čas..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama