25/6/12 - Orientační běh

25. června 2012 v 21:00 | Brave Tangerine |  Deníček
Dneska jsem naprosto vyřízená..
Musela jsem ve škole absolvovat orientační běh, nebylo by na tom nic tak hrozného, kdybych neměla půjčené kamarádčiny boty a celou cestu trpěla. A ono v botech, které mají vyrýsovaný jiný obrys nohy, než té mé a ještě mě trošku tlačí jít 2 km na stanoviště, potom 5 km běžet orientační běh a potom jít 2 km zpátky domů je docela záhul, cestou zpátky jsem skoro brečela, jak mě ty nohy bolely.
K tomu všemu jsem ještě včera slíbila malé sestře, že semnou může jít do knihovny a já tam vážně potřebovala, tudíž jsem šla k babičce, tam jsem se najedla, přezula, chvíli ležela, šla domů, vzala knížky, šla pro malou do školky a potom do knihovny, z knihovny domů, kde jsem si lehla do postele, chvíli spala a potom zase jen ležela. Zítra je olympijský den a já jsem Vlajkonoška a běhám sprint, takže mě nohy vážně bolet nemůžou, mám tam velký puchýř a nohy otlačené, ale pár náplastí to snad zvládne, tak mi držte palce, ať to zítra nějak zvládnu.


A co jsem tedy dneska dělala, když jsem byla doma? Chvíli jsem si četla a zjstila, že nejspíš dvě ze tří knížek, které jsem si z knihovny vypůjčila budou naprosté blbosti. A pak jsem taky předepisovala nějáké články na prázdniny, na červenec jich mám zatím 9, mám nápad ještě maximálně na 3.. Co bude dál, to fakt nevím..
A víte co je šílený? Že jsem už 10 dní neviděla Leničku, jen jsme prohodily pár písmenek přes Facebook, ale to není ono. Zítra už mi konečně přijde do školy, ale i přesto vůbec nevím, kdy se k ní dostanu, protože nesu tu Vlajku a ona tam pak bude někomu pomáhat, ale snad si s ní budu moct popovídat..:)

Bolavým nohám zdar! A dobrou noc..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neluška... Neluška... | E-mail | Web | 26. června 2012 v 13:33 | Reagovat

Ou...Puchýře taky moc nemám ráda... :( Ale ty to zvládneš, protože jsi šikovná holka... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama