Den 1 - Můj současný vztah

5. června 2012 v 15:59 | Brave Tangerine |  Deníček
1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single

První meme a už se dotkneme intimních záležitostí, čili mého současného vztahu. Na začátek bych asi měla říct, a asi vás tím moc nepotěším, že jsem nezadaní, single, takže meme bude o tom, jaké to je, být single.
Je mi teprve 15 let, všechno mám před sebou tudíž to, že jsem nezadaná neberu nějak drsaticky, láska přijde, až ji budu nejméně čekat a třeba proto jsem stále single, protože jsem lásku vyhledávala, už jsem prostě chtěla někoho mít, jen abych se mohla pyšnit statusem zadaná. Ale tato doba už je pryč, po tom, co jsem se s jedním klukem ve vztahu hodně spálila, jdu na to pomalu..Samozřejmě, že je mi to občas líto, že se nemám o koho opřít když potřebuju, že nemůžu někoho chytit za ruku, obejmout a dát mu pusu, taky jsem z toho občas drsně řečeno v depresích, ale co s tím udělám? Nic, můžu jen čekat až se nějáký ten pro mě stvořený objeví..
Zatím si vystačím s nejlepší kamarádkou, která tu pro mě je, když je mi nejhůř a když se potřebuju o někoho opřít, ona mi pomáhá hodně a vždycky mi pomáhala, je lepší něž nějáký přítel..:)

A proč mi přítel nechybí? Jsem hodně ambiciózní, ctižádostivý a cílevědomý člověk, takže se zaměřuji hlavně na studium a na svou budoucnost, snažím se za kažou cenu dosáhnout svých cílů, které jsem si předem určila. A přítel v nich zatím neni, to se ani nedá naplánovat, až přijde tak přijde a mě to tak vyhovuje..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 5. června 2012 v 17:42 | Reagovat

Má milá, mně je o 20 let víc a taky mě nemá kdo obejmout, pohladit, políbit...utěšit. Neboj, bude líp. Brzy se někdo najde, kdo tě bude mít rád.

2 Sasanna Sasanna | Web | 7. června 2012 v 22:37 | Reagovat

Hele já měla prvního kluka v 16 a teď toho lituju, že jsem si první lásku zkazila tím, že to vůbec nebyl ten pravý, spíš jenom první, co mě chtěl. Takže radši si fakt počkej, nebo dopadneš jako já =D Mám teď hrůzu ze všech dalších vztahů, a to jsou to už 2 roky, co jsme se rozešli.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama