Den 3 - Drogy a Alkohol

7. června 2012 v 18:49 | Brave Tangerine |  Deníček
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol

Meme číslo 3 a já ještě nevynechala ani jeden den, sice často nestíhám a články píšu den předem a potom je přednastavím,a le to nevadí, hlavně že jsou napsané a vy si je můžete přečíst. V posední době jsem v jednom kole, ale konečně si připadám důležitá a potřebná - pořád po mně někdo něco chce, pořád mám něco dělat, zařizovat, ale baví mě to..:)
Takže můj názor na drogy a alkohol? No, on je vlastně alkohol taky droga, i když to tak v dnešní době mnoho lidí nebere, ale to je jedno. Takže DROGY, obecně na ty mám negativní názor, neschvaluji je, já osobně jsem drogy nikdy neužila a doufám, že ani nikdy neužiju, nevidím v tom žádnou budoucnost, podle mě, může být člověku fajn a může mít dobrou náladu i bez drog, stačí mu k tomu třeba pár přátel, dobrý film, čokoláda, každý to máme jinak.
Ale víte co, ať si ty lidi drogy klidně berou, ničí to jejich zdraví, ne moje a taky jejich pověst, ne mou, takže je mi celkem jedno co dělají, užívají a jak si ničí tělo, ale i psychiku.


A co si myslím o ALKOHOLU? Uklidním vás, na ty nemám tak drasticky negativní názor jako na drogy. Ano, samozřejmě je alkohol špatný a podotýkám, lidem pod 18 let zakázán, ale podle mě k určitým věcem prostě patří. Neříkám, že se dotyčná osoba musí opít na mol, jsem pro takové nějáké ty přípitky a menší oslavy, kde se každý párkrát napije a baví se i bez ranní bolesti hlavy a bez toho, aniž by si nepamatovali co večer dělali. Takže mi alkohol zas tak nevadí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 7. června 2012 v 23:23 | Reagovat

Prima názor. Já nepiju, nekouřím, nefetuji...:-) je fajn, že se cítíš důležitá a potřebná, mám z tebe radost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama