Deníček

Najdete mě na Blogspotu

27. července 2012 v 12:10 | Brave Tangerine
Jo možná už mě zavrhnete a můj blog nebudete dále navštěvovat, ale to je jen na vás. Stěhuji se na blogspot z mnoha různých důvodů a blog.cz už mě začíná celkem štvát. Myslím, že není moc co víc psát, kdo chce, sledujte můj blog na Blogspotu..

http://bravetangerine.blogspot.cz/

Systém a organizace - Celá já !

26. července 2012 v 15:52 | Brave Tangerine
Dnes mi dorazily další objednané knížky, vybalila jsem je a položila do knihovničky k ostatním, které ještě musím přečíst a na poličce pod nimi vidím knihy vypůjčené z knihovny, tak si tak říkám, že už to bude asi měsíc co je mám doma (půjčila jsem si 3 a stihla přečíst 1, ale psst..:-).). No a protože jsem zodpovědná, tak si vždy v knihovně nechám vytisknout lísteček, kde mám napsaný počet vypůjčených knih, provozní dobu knihovny a hlavně datum, kdy mám knihy vrátit. Ten lísteček dám vždy na nějáké viditelné místo, abych ho měla pořád na očích.


Prolistuji tedy všechny ty tři knihy, zda ten lísteček neni v nich, pootvírám všechny šuplíky, podívám se do peněženky, ve které najdu starý lísteček, otevřu diář a lísteček nikde..! Říkám si, kam jsem ho mohla dát? Když otočím celý pokoj vzhůru nohama, vzpomenu si, že se můžu přihlásit do knihovny přes internet a tam skontrolovat datum výpujčky.

Knihy mám vrátit příští týden a uklidila jsem si v pokoji, ale ten zatracený lísteček sem stejně nenašla a to jsem tak zodpovědná a mám vše zorganizované a nikdy nic nehledám, že?

Tangerine je líná !

24. července 2012 v 8:13 | Brave Tangerine
Ahoj vy všichni, co jste mě ještě neopustili..

Řeknu vám, ty prázdniny jsou zlo, jsem tak hrozně líná, když je ošklivě. Celý den bych proležela u zapnutého Óčka a rozečtené knihy a že bych myslela na blog? No to vůbec. Už snad týden jsem nenapsala žádný článek, všechny byly přednastavené. A když je pěkně, taky nemám na blog náladu, protože se snažím být venku. Normálně cítím jak přibírám, když ležím a něco jím, udělejte semnou něco..!


A pokud jde o blog, tak bude mít nový krásný kabátek, ale ještě nevím kdy. Potom by se tu snad do týdne měla objevit recenze na knihu Dva meče, kterou se mi nějak nedaří dočíst a potom na mě čeká Dokonalý pár, už se na něj těším..:) A jinak se tu budou objevovat asi spíš ty deníčkové zápisky, znáte to..:)

A jak prázdninové dny trávíte Vy? Jste stejně líní jako já když je ošklivě a aktivní, když je hezky..? Co celé dny provádíte? :)

Odjíždím ;)

16. července 2012 v 9:59 | Brave Tangerine
Ahojda..:)

Tento článek je přednastavený, protože v tuto dobu už bych podle plánů měla sedět v autě s El a jejím synkem a jedeme na chatičku a čeká nás týden plný smíchu, odpočinku a skvělých věcí. El vídám hrozně málo, proto se vždy o prázdninách snažím uškudlit si s ní co nejvíc času, původně jsme u ní měla být od pondělí do neděle, ale bohužel, děda má v sobotu oslavu narozenin, tak se vracím už v sobotu..

Co bych vám ještě řekla.. No víte jak probíhalo mé balení? Mylslela jsem, že si vystačím s batohem, ale potom jsem zjišťovala, že mi chybí pantofle na chatu, sandály, že mám jen jednu mikinu a jedny džíny, tak jsem musela sáhnout po cestovní tašce, né opravdu nejsem skromný člověk..:D

PS: Člányk na dobu, kdy tu nebudu máte přednastavené...;)

A ještě jsem se vás chtěla zeptat na ten Sraz blogerů.. Viděla bych to na začátek záři.. Asi mezi 6. - 11. zářím, šlo by to.? Napište v komentářích, ať vím.:) Pokud by to nevyšlo, tak se pak začneme domlouvat na ten skype..:)

Plány do budoucna: Základní škola - Splněno?

7. července 2012 v 7:48 | Brave Tangerine
Kdysi dávno jsem psala článek o plánech do budoucna, byly to plány ohledně Základní školy a řekla jsem, že po skončení školního roku článek zveřejním znovu a ukážu vám, zda jsem vše splnila a nebo ne. Tak jsem tu s článkem.

Plány:
  1. Dokončit ZŠ - Povedlo se..:)
  2. Prospět s vyznamenáním - Také se povedlo.
  3. Společně s Leničkou napsat a přečíst proslov na konci školního roku - Proslov jsme napsaly, přečetli a měl úspěch, atmosféra se odlehčila, lidé se zasmáli, ale i si zaplakali.
  4. Mít na vysvědčení maximálně 5 dvojek - S přehledem, dvojky jsem na vysvědčení měla jen 3,
  5. Udržovat organizaci konce školního roku v chodu.. - Myslím, že se to taky splnilo, protože slavnostní rozloučení se povedlo.
  6. Zorganizovat školní výlet - Neorganizovala jsem ho jen já, ale byl skvělý.
  7. Mít na vysvědčení jedničku ze Zeměpisu - Ano, zvládla jsem to, jedničku ze Zeměpisu jsem dostala..!! :)
  8. Na závěrečném rozloučení obejmout pana učitele třídního.. - Na závěrečném rozloučení všichni brečeli, takže jsem to nestihla, ale za to jsem ho několikrát obejmula při předávání vysvědčení.
  9. Nezapomínat na důležité věci ohledně školy, výletu, konce roku.. (zapisovat si je) - Splněno, vyrobila jsem si diář a všechno si píšu.
  10. Zúčastnit a dobře se umístit v orientačním běhu - Byli jsme jen tři a nevypadalo to nadějně, ale nakonec jsme se umístili na krásném 3. místě.

5/7/12 + Jak to bude zítra

5. července 2012 v 17:06 | Brave Tangerine
Ahoj Mandarinky! :)

5. 7. 2012

Dneska bylo venku zase jednou opravdu krásně. Ráno to sice tak nevypadalo, ale vyjasnilo se to, proto jsem neváhala a vydala se na naše městské hřiště, kde se dnes konaly amatérské fotbalové turnaje různých družstev. V jednom z nich hrálo pár mých příbuzných (nevlastní otec, strýc) a v dalším družstvu můj (teď už bývalý) pan učitel.


Šla jsem kolem dvanácté a domů jsem přišla asi ve tři. Musím vám vylíčit jednu příhodu, potkala jsem na hřišti kamaráda. Měla jsem na sobě takové dlouhé proužkované tričko, měla jsem ho na sobě jako šaty, takže jsem pod ním nic neměla a kamarád mi řekl, že mi to sluší, řekla jsem, že jsem si pod to měla možná vzít legíny a on mi řekl - Ukazuj své přednosti, dokud je ještě máš a ty je rozhodně máš, máš výstavní nohy, vypracovaný lýtka tak, že ti je kde jaký sportovec může závidět, zadek máš taky dost pěknej, takže si můžeš dovolit nosit takhle krátký věci.. Řeknu vám, po tomhle mé sebevědomí zase trošku vzrostlo..:P

No a po příchodu domů jsem si lehla do postele s rozečtenou Nebezpečnou láskou..:) Řeknu vám, tahle kniha mě chytla tak, jako už dlouho žádná. :)

Zítra - 6. 7. 2012


Píšu sem i zítřek, protože tu nejspíš (vlastně určitě) nepřibyde žádný článek, a to z důvodu mé nepřítomnosti u Notebooku. Vyrážíme totiž zítra s přáteli do Tachova na to dokonalé a úžasné venkovní koupaliště na kterém jsme byli koncem roku se třídou.

Tak tedy doufejme, že nám vyjde počasí a bude krásně, aby jste i vy všichni mohli vyrazit někam k vodě s dobrou knihou a dobrými přáteli.

Mám pochybnosti..

30. června 2012 v 9:18 | Brave Tangerine
Ahoj Mandarinky..


V poslední době jsem začala hodně číst, o prádzninách chci hodně číst taky a také jsem začala spolupracovat s nějákými nakladatelstvými, takže mi budou poskytovat i recenzní výtisky. V podstatě se většina mého volného času teď točí kolem knih. A já jsem teď trošku na vážkách, zda pokračovat s tímto blogem.. Moc lidí sem stejně nechodí a až budu na Střední škole, nebudu mít tolik času. Proto mě napadlo, že bych z tohoto blogu udělala deníčkový a knižní blog, už bych nepsala články na nějáká témata, nepsala bych recenze na kosmetiku a tak podobně..

Psala bych stále deníčky, od Září bych psala ten deník Středoškolačky, ale byly by tu hlavně knižní recenze. Jaký je váž názor?

Tak a je to..

29. června 2012 v 10:58 | Brave Tangerine
Dnes jsme my všichni školou povinní strávili ve škole poslední hodinu (já dvě). Pro některé z vás tato hodina znamenala jen hodinu, při které dostanou nějáký papír a příští rok do těch samých lavic usednou znovu, pro mě byla tato hodina tou psolední, kdy jsem seděla ve své lavici, ve třídě s těmi samými lidmi, protože právě dnešním dnem byla završena má povinná 9.-ti letá školní docházka.

Při této hodině jsme dali panu učiteli dárky, každý za sebe, včera jsme mu dali dárek velký za celou třídu - 2 kg čokolád.. Pan učitel skoro brečel už včera, při slavnostním rozloučení, ale slzy mu netekly, dnes už ale ano.. Dnes jsme brečeli úplně všichni.. Já několikrát pana učitele objala a jsem za to moc ráda. Pan učitel nám dal svůj skype, máme na něj e-mail a domluvili jsme se, že o prázdninách někam vyrazíme. Já někam vyrazit opravdu chci..! Těším se..;)


Když jsme panu učiteli daly dárky a dostali vysvědčení, opět jsme prolívali slzy, když zazvonilo, zvedli jsme židle, stoupli si ke dveřím, začali zase brečet a pak si povídali. Pak začali spolužáci pomalu odcházet, na konec nás tam bylo asi sedm, ještě jsem párkrát pana učitele objala, pobrečela si a když zazvonilo na konec druhé hodiny, odebrali jsme se domů.
Uvidíme se ještě zítra, při rozlučce, neformální v lese. Řekli jsme, že nebudeme pít žádný alkohol a pozveme tam pana učitele, takže pro něj zítra s Leničkou jdeme a půjdeme na domluvené místo, kde už budou všichni spolužáci a občerstevní bude připraveno. Budeme se bavit a hrát karty. :)

A jak jsem dopadla s vysvědčením já? Musím se pochlubit, že jsem prospěla s vyzamenáním. Na mém vysvědčení jsou tři dvojky a to z Dějepisu, Chemie a Fyziky. Jsem moc ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo.

A co vaše vysvědčení?

25/6/12 - Orientační běh

25. června 2012 v 21:00 | Brave Tangerine
Dneska jsem naprosto vyřízená..
Musela jsem ve škole absolvovat orientační běh, nebylo by na tom nic tak hrozného, kdybych neměla půjčené kamarádčiny boty a celou cestu trpěla. A ono v botech, které mají vyrýsovaný jiný obrys nohy, než té mé a ještě mě trošku tlačí jít 2 km na stanoviště, potom 5 km běžet orientační běh a potom jít 2 km zpátky domů je docela záhul, cestou zpátky jsem skoro brečela, jak mě ty nohy bolely.
K tomu všemu jsem ještě včera slíbila malé sestře, že semnou může jít do knihovny a já tam vážně potřebovala, tudíž jsem šla k babičce, tam jsem se najedla, přezula, chvíli ležela, šla domů, vzala knížky, šla pro malou do školky a potom do knihovny, z knihovny domů, kde jsem si lehla do postele, chvíli spala a potom zase jen ležela. Zítra je olympijský den a já jsem Vlajkonoška a běhám sprint, takže mě nohy vážně bolet nemůžou, mám tam velký puchýř a nohy otlačené, ale pár náplastí to snad zvládne, tak mi držte palce, ať to zítra nějak zvládnu.


A co jsem tedy dneska dělala, když jsem byla doma? Chvíli jsem si četla a zjstila, že nejspíš dvě ze tří knížek, které jsem si z knihovny vypůjčila budou naprosté blbosti. A pak jsem taky předepisovala nějáké články na prázdniny, na červenec jich mám zatím 9, mám nápad ještě maximálně na 3.. Co bude dál, to fakt nevím..
A víte co je šílený? Že jsem už 10 dní neviděla Leničku, jen jsme prohodily pár písmenek přes Facebook, ale to není ono. Zítra už mi konečně přijde do školy, ale i přesto vůbec nevím, kdy se k ní dostanu, protože nesu tu Vlajku a ona tam pak bude někomu pomáhat, ale snad si s ní budu moct popovídat..:)

Bolavým nohám zdar! A dobrou noc..:)

Končím s meme + Prázdniny

24. června 2012 v 16:04 | Brave Tangerine
Ano čtete správně, dnes jsem zveřejnila poslední mem, den 21. další už nebude. A to hlavně z těch důvodů, že mě to přestalo bavit, a na těch dalších 9 dní jsou tam témata, co mě ničím nezaujala a dalším důvodem je to, že vás meme taky nebaví číst, tudíž na co s tím budu ztrácet čas.


A když už teď nebudu zveřejňovat meme, tudíž nebude postaráno o články na každý den, tak bych se s vámi chtěla domluvit, jaké články by jste tu o prázdninách chtěli mít. Přednastavila jsem na červenec pá knižních recenzí, možná ještě nějáké přibidou, ale 60, na celé dva měsíce jich nebude a mně jaksi docházejí nápady co vám mám každý den psát a hlavně nechci o prázdninách prosedět celý den u počítače..

Takže otázka je položena jasně - Jaké články tu chcete o prázdninách?
- Pište buď sem pod článek a nebo do článků na přání..:)
 
 

Reklama