Ostatní

Doporučuji: Filmy

21. července 2012 v 9:41 | Brave Tangerine
Přináším vám článek s doporučením na filmy, které jsem v poslední době viděla a zaujaly mne. Snad máte někdo stejný nebo alespoň podobný styl na filmy jako já, tak doufám, že vás něco z mé nabídky zaujme..:)
  • Juno - Takový trošku psychologický film, v němž se mladá slečna dostane nedopatřením do jiného stavu. Její rodiče to vezmou celkem v pořádku, Juno se rozhodne, že dá dítě k adopci až se narodí, všechno probíhá v pořádku, ale chvíli před porodem se celá věc začne komplikovat, jak to nakonec dopadne se dozvíte po shlédnutí filmu..:)
  • Koupili jsme zoo - Skvělá komedie úplně pro každého, pobavíte se u ní, ale najde se zde i pár momentů, kdy vám do smíchu není. Film vypráví o tom, jak se tatínek dvou dětí snaží najít nový dům, jeden mu přijde báječný, ale háček je, že dům který se mu zalíbil v sobě skrývá Zoo.
  • Čtyřicítka na krku - Báječná romantická komedie vyprávějcí o tom, že věk v lásce nehraje vůbec žádnou roli. A víte co mě na filmu zaujalo nejvíc? Te krásný herec, který hraje hlavní roli, už kvůli němu doporučuji film shlédnout..:D
  • Absolventka - V tomto filmu jsem se ztotožnila s hlavní hrdinkou, absolventkou Vysoké školy, která má přesně naplánovanou svou budoucnost, ale ve splnění svých cílů, v práci ve skvělé firmě ji brání její sokyně.
  • Dlouhá cesta - Romantický film pouze pro silnější povahy, vždy když se na tento film dívám tak brečím, takže už asi víte, že to žádná komedie nebude. Film pojednává o tom, jak se lidé dokáží díky lásce změnit.
  • Poslední píseň - Další trošku smutnější film, tentokrát v hlavní roli s Miley Cyrus.

Sraz blogerů X Povídání

13. července 2012 v 20:19 | Brave Tangerine
Všechny vás zdravím


Najednou z ničeho nic, mě napadlo, že bych se mohla pokusit uspořádat takový svůj projekt. Celé to spočívá v tom, že by se několik blogerů a blogerek domluvilo a někde bychom se sešli. Je mnoho z vás, tady z blogového světa, se kterými bych se ráda potkala osobně. :)
A proto se ptám, měli by jste zájem uspořádat sraz blogerů? Přijít může úplně každý, kdo má chuť se setkat, popovídat si a zasmát se, klidně i ten, kdo můj blog dosud neznal, seznámíme se, sraz je otevřen komukoliv.

Sraz by se mohl konat v Mariánských Lázních, Karlových Varech nebo v Plzni, či v okolí těchto měst, tam bych se byla schopna dopravit, omlouvám se, ale zatím to dál opravdu nepůjde. Datum bychom ještě domluvili.

Pokud by měl někdo z vás zájem přijít, napište mi do komentářů, ať vím, kolik by se vás mohlo dostavit..:)

A druhý nápad, kdyby vyhořel sraz blogerů spočívá v tom, že bychom se všichni sešli na skypu a zavolali si, mohli bychom si popovídat, alespoň po internetu. Byla bych teda radši, kdyby se uskutečnil sraz a my se viděli reálně, ale když to nebude možné, budu ráda i za hovor na Skype. :)

Pokud by jste tedy měli zájem o sraz, nebo povídání, či dokonce oboje, napište do komentářů abych přesně věděla, kdo by se dostavil na sraz, kdo by radši volal a kdo by zvládl oboje..:)

Ostatní - rozcestník

18. června 2012 v 18:46 | Brave Tangerine

Bude někdo tak hodný..?

13. června 2012 v 20:45 | Brave Tangerine
Pěkný večer Mandarinky..

I když jsem říkala, že tohle nikdy dělat nebudu a že mi to přijde hrozně trapný a vlezlý, tak vás teď prosím o hlásek zde v anketě pro Brave Tangerine. Byla jsem nominovaná na nejzajmavější blog v ČR. A pokud vám tedy můj blog přijde zajímavý, budu ráda za každý hlásek..

Sama za sebe se stydím, že tohle dělám, to mi věřte..

Změna struktury denních článků

30. května 2012 v 16:03 | Brave Tangerine
Ahoj Mandarinky ! :)

Dnes máme středu - 30/5/12 (což jste ale asi všichni už za ten den ve škole zjistili, když jste museli do každého sešitu psát datum a poznámky z hodiny, co? :-/). Stejně tak jsemm to zjistila i já hned první hodinu při Německém jazyce. Ale nač vzpomínat na školu, když jsem už konečně doma ! :)

Tak abych vás dlouho nenapínala, protože se určitě divíte nadpisu článku, čekáte až ho vysvětlím a já tu zatím jen píšu nepodstatné blbosti, že? Já totiž vím, že přesně to si teď myslíte. :P
No tak k věci. Název článků je Změna struktury denních článků, protože se struktura opravdu změní. Rozhodla jsem se totiž, že od teď, budu každý den zveřejňovat deníček + (když bude čas) ještě článek na určité téma, jako to bylo třeba včera - Byl článek o Duck feet nails a potom ještě deníček s datem včerejším. Proč to dělám? Protože si chci zvyknout na to, přidávat každý den zážitky toho dne, protože tak to bude od září, až budu psát Deník středoškolačky a taky chci, aby jste si an to zvykli vy..:)

Takže souhlasíte? Pokud nechcete, abych Deník středoškolačky psala, řekněte to dřív, než s tím začnu ztrácet čas, díky za pochopení.
A ještě bych vás chtěla poprosit.. Chci aby se vám tady na blogu líbilo, takže pokud máte nějáké téma, na který byste chtěli abych napsala článek, chtěli byste znát můj názor, tak pište do kolonky Článek na přání, kterou spolu s Kontaktem a kolonky O Autorce najdete úplně nahoře na stránce.

Dokonalý nový design

28. května 2012 v 14:41 | Brave Tangerine
I přesto, že jste si všichni určitě všimli jaký má blog krásný nový kabátek, tak já to sem prostě musím napsat, musím napsat ten pochvalný článek na slečnu, která ho vytvořila, protože ona mi snad četla myšlenky, jak to udělala pěkně..:)

Slečna která design tvořila se jmenuje Markétka a je to snad ten nevstřícnější, nesympatičtější, nejmilejší a nejhodnější človíček na světě. Včera večer jsem jí o design napsala a ona seděla do půlnoci u PC a tvořila ho, potom mi tam ještě ze své dobré vůle přidala doplňky jako pozadí komentářů atp. :) Všechno skvěle pochopila, ve všem mi vyšla vstříc a komunikace s ní byla báječná, víc takových lidí v mém okolí prosím !

Moje báječná Markétka si zaslouží obrosvskou poklonu a hlavně veliké DÍK za tento nádherný design. :) Myslím, že už ani není potřeba nic víc dodávat, můžete posoudit sami jak se povedl. :)

Ještě chvíli..

27. května 2012 v 12:25 | Brave Tangerine

Mějte prosím strpení..
Dnes nebo zítra yb tu měl být nový design.. Potom rekonstrukce končí a blog se naplno rozjede..

Článek na přání

20. května 2012 v 16:37 | Brave Tangerine
Rozhodla jsem se udělat tu rubriku s názvem Článek na přání, kam budeš moct psát své výtky a přání ohledně blogu. Pokud ti tu nějáký článek chybí a chtěl/a bys abych ho napsala, stačí napsat komentář s tvým přáním sem pod článek a já se pokusím ho zhotovit.
Za všechny přání jsem moc ráda..:)

Kontakt

20. května 2012 v 16:36 | Brave Tangerine
Pokud mi chceš napsat, co yb se na blogu dalo vylepšit, co ti tu chybí a nebo si semnou prostě jen chceš psát, můžeš mě kontaktovat. Všem odepisuji..:)

ICQ: 641494479
SKYPE: domca962
E-Mail: dommi.blog@seznam.cz

O Autorce

20. května 2012 v 16:34 | Brave Tangerine
Slečna která tvoří tento blog miluje četbu, ovoce, zeleninu, džusy a hlavně mandarinky. Snaží se zvednout si sebevědomí a proto vznikal její přezdívka Brave Tangerine v překladu Statčená Mandarinka. Je jí 15 let a od září 2012 nastupuje na Střední školu do Plzně, města ze kterého pochází a které miluje. Bude 4 roky studovat na Střední škole obor Veřejnosprávní činnost a potom by chtěla jít na Vysokou a studovat práva.

Slečna je hodně ambiciózní, cílevědomá, citlivá a umí si prosadit svůj názor. Největší dar na svěě je pro ni její rodina, pes a přátelé.

Nesnáší jiné než kuřecí maso, houby, játra, syrové maso. Pokud jde o lidské vlastnosti, nemůže ustát lež, faleš, přetvářku a to by bylo asi tak všechno.
 
 

Reklama